پارس الکترونیک

   معضل وجود حیوانات موذی ( موشها ، سوسکها ، پرندگان و ...) موجب گردیده بشر از روشهای مختلفی جهت میارزه با این مشکل استفاده نماید که از آن جمله میتوان به استفاده از سموم مختلف اشاره نمود. البته بوی تعفن و آلودگی های ناشی از تجزیه اجساد فاسد شده آنها و همچنین شناسایی طعمه های سمی و عدم استفاده از آنها توسط دیگر حیوانات موذی و ایجاد خطرات مسمومیت ناشی از سموم بکار گرفته شده درمحل ، از مشکلات روشهای سنتی و قدیمی است.
   براین اساس امروزه استفاده از دستگاههای فراری دهنده حیوانات موذی با استفاده از تکنولوژی فراصوتی (التراسونیک) از کارآمدترین و بی خطرترین و موثرترین روشها است.
  هرساله به سبب وجود حیوانات و پرندگان موذی در منازل ، ادارات ، انبارها و محیطهای صنعتی خسارات قابل توجه به تجهیزات و کالاهای تخصصی وارد می آید که جهت حل این معضل ، پرداخت هزینه جهت خرید دستگاههای التراسونیک صنعتی که تا15 سال طول عمر مفید کاری دارند کاملا مقرون به صرفه و منطقی می باشد.
   براین اساس پارس الکترونیک با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب و با بیش از 12 سال تجربه تخصصی دراین امربه عنوان تولیدکننده محصولات فراری دهنده التراسونیک ، آمادگی خود را جهت مشاوره رایگان و ارائه دستگاههای مربوطه اعلام می دارد.
صاحب امتیاز سایت، آقای فرید بدوحی کرمانشاهی متولد 1357 فارغ التحصیل کارشناسی برق دانشگاه شهید عباسپور می باشد. فعالیت پارس الکترونیک در زمینه فروش دستگاههای دفع حیواات موذی به روش فراصوت ( بدون هرگونه امواج الکترو مغناطیس مضر) می باشد و ضمن گارانتی محصولات، خدمات پس از فروش را به بهترین نحو پشتیبانی میکند.

توسط : admin | تاریخ : 1392/08/13 | نظرات