پارس الکترونیک

   معضل وجود حیوانات موذی ( موشها ، سوسکها ، پرندگان و ...) موجب گردیده بشر از روشهای مختلفی جهت میارزه با این مشکل استفاده نماید که از آن جمله میتوان به استفاده از سموم مختلف اشاره نمود. البته بوی تعفن و آلودگی های ناشی از تجزیه اجساد فاسد شده آنها و همچنین شناسایی طعمه های سمی و عدم استفاده از آنها توسط دیگر حیوانات موذی و ایجاد خطرات مسمومیت ناشی از سموم بکار گرفته شده درمحل ، از مشکلات روشهای سنتی و قدیمی است.
   براین اساس امروزه استفاده از دستگاههای فراری دهنده حیوانات موذی با استفاده از تکنولوژی فراصوتی (التراسونیک) از کارآمدترین و بی خطرترین و موثرترین روشها است.
  هرساله به سبب وجود حیوانات و پرندگان موذی در منازل ، ادارات ، انبارها و محیطهای صنعتی خسارات قابل توجه به تجهیزات و کالاهای تخصصی وارد می آید که جهت حل این معضل ، پرداخت هزینه جهت خرید دستگاههای التراسونیک صنعتی که تا15 سال طول عمر مفید کاری دارند کاملا مقرون به صرفه و منطقی می باشد.
   براین اساس گروه پارس الکترونیک با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب و با بیش از 12 سال تجربه تخصصی دراین امربه عنوان تولیدکننده محصولات فراری دهنده التراسونیک ، آمادگی خود را جهت مشاوره رایگان و ارائه دستگاههای مربوطه اعلام می دارد.

صاحب امتیاز سایت، آقای فرید بدوحی کرمانشاهی متولد 1357 فارغ التحصیل کارشناسی برق دانشگاه شهید عباسپور می باشد.

توسط : admin | تاریخ : 1392/08/13 | نظرات